Rekreacja

Dom pomocy społecznej mazowieckie nie oznacza rezygnacji z rozrywek. Nasi mieszkańcy mogą korzystać nie tylko z niezbędnych im do życia funkcji, jak nocleg czy wyżywienie. Nasz dom pomocy daje szansę, by mimo podeszłego wieku, przewlekłej choroby czy niepełnosprawności nasi podopieczni mogli w miarę normalnie żyć, ciesząc się całodobową opiekę, ale i kontaktem z pozostałymi pensjonariuszami zamieszkującymi nasz dom opieki Warszawa oraz udziałem w życiu rozrywkowym.


Dlatego też nasz dom pomocy społecznej Warszawa przygotował cały pakiet możliwości. Nasi mieszkańcy mogą pływać w krytym basenie z podgrzewaną wodą – co jest nie tylko świetnym pomysłem na relaks, ale i formą rehabilitacji. W ogrodzie, który otacza nasz dom opieki Warszawa znajdują się altany do imprez plenerowych oraz miejsca na ognisko i grilla. Dysponujemy także placem zabaw dla dzieci oraz boiskiem do gry w piłkę nożną oraz w piłkę ręczną. Nieopodal naszego ośrodka znajduje się staw, w którym można łowić ryby. Miłośnicy aktywnej rozrywki mają w czym wybierać. Dla tych mniej aktywnych przygotowaliśmy salę klubową z telewizorem, świetlicę, taras oraz aneksy wypoczynkowe.

 

Nasz dom pomocy społecznej Warszawa może zorganizować różne formy rekreacji w większym gronie, jak na przykład biesiady, przejażdżki konne, przejażdżki bryczką, czy przejażdżki saniami. W pobliżu naszej placówki znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, jak między innymi: zespoły dworskie w Bożej Woli, Dłużenie, Grzybowisku, Kątach Zdroju czy zespół klasztorny z XVIII wieku w Siewnicy. Organizujemy też wyjazdy do rezerwatów przyrody: Wólczańskiej Góry z mogiłą Nieznanego Żołnierza oraz Świderu obejmującego dolinę rzeki, które leżą niedaleko Rudzienka.Dzięki temu nasi pensjonariusze zamieszkujący nasz dom pomocy mazowieckie nie mogą narzekać na nudę. Staramy się zorganizować im czas, dbając nie tylko o dobry stan zdrowia, ale też o dobry stan ducha. A nic nie poprawia humoru bardziej niż możliwość wypoczynku, uprawiania sportu czy spędzania czasu w gronie innych osób. W galerii zdjęć można obejrzeć niektóre z opisanych obiektów rozrywkowych. Zapraszamy do zapoznania się z tymi fotografiami i czekamy na kontakt, dom pomocy mazowieckie w Rudzienku!